Plastická chirurgie

MUDr. Miloš Križko

Věnuji se operativě v celém spektru estetické plastické chirurgie.

Mezi mé nejvíce oblíbené výkony patří operace prsů (zvětšení, modelaceredukce), plastická operace břicha (abdominoplastika), liposukceestetické operace obličeje.

Vzdělání a praxe

 • Jsem absolventem Lékařské fakulty Komenského University v Bratislavě a Slovenské zdravotnické university. V roce 2008 jsem získal atestaci z plastické chirurgie.
 • Po dobu svého působení na Klinice plastické chirurgie Univerzitní nemocnice jsem se věnoval především rekonstrukční chirurgii, chirurgii ruky a mikrochirurgii. Byl jsem vedoucím lékařem pro chirurgii ruky dětí i dospělých. Současně jsem se věnoval i pedagogické činnosti jako externí učitel v oboru plastické chirurgie na Lékařské fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě.
 • Své znalosti a zkušenosti jsem získával i během odborných zahraničních stáží v zahraničí, stejně tak aktivní účastí na workshopech a kongresech.
 • Jsem aktivním členem ISAPS, která pravidelně pořádá workshopy a školení v oblasti estetické a rekonstrukční chirurgie s elitami v oboru. Nově získané poznatky a metody přenáším do své praxe.

Odborné stáže a praxe v zahraničí

Brazílie, Švýcarsko, Belgie, Itálie, Rakousko, Maďarsko, Chorvatsko a další.

Workshopy:

 • 2009 Remake Certificate – Vivax Pharmaceuticals, Filler materials, Bratislava, Slovensko
 • 2009 Kurz chirurgie ruky na kadaverech, Certifikát, CZ-ECPA, Anatomický ústav Lékařské fakulty Masarykovy University v Brně, Česká republika
 • 2010 Permalip – Lips augmentation Certificate – Medicontur, Budapešť, Maďarsko
 • 2010 Esthelis, Fortelis, Mesolis – Filler materials Certificate– Medicontur, Bratislava, Slovensko
 • 2011 ISAPS Cadaver Course Certificate, Brno,Česká republika
 • 2012 Structural Fat Grafting – A practical course in fat transfer for long-term results by Sydney R. Coleman M.D., Praha,Česká republika
Informazioni maggiorI

Recenze

Michaela

15.9.2020 jsem podstoupila augmentaci prsou – ergonomické implantáty 300ml pod sval a jsem moc ráda, že jsem si vybrala pana doktora Križka. Jeho přístup je velmi lidský, vše hezky na konzultaci vysvětlí a doporučí tu správnou velikost, aby byl výsledek co nejpřirozenější. Už teď po tydnu od operace mohu říct, že jsem s výsledkem 100% spokojena. Vše v den zákroku probíhalo podle plánu. Bolesti byly citelné prvních 5 dní, ale dalo se to vše zvládnout 🙂 Kdo váhá, zda se k panu doktorovi objednat, ať neváhá, doporučuji a už se těším na plavkovou sezonu. 🙂

Leoni96

Pan doktor Križko je naprostý profesionál, má zlaté ruce a k tomu všemu je moc milý a lidský. Dne 25.8.2020 mi na klinice Formé pan Dr. Križko provedl augmentaci poprsí s implantáty Motiva ergonomix 355 ml nad sval. Má první konzultace u pana doktora trvala cca 45 minut, vše mi krásně vysvětlil. Slečny na recepci i pan doktor na mě byli vždy velmi milí a v rámci pobytu se ke mně všechen personal kliniky choval jako k princezně. Neměla jsem tak ze samotného zákroku vůbec strach, jelikož jsem v ně všechny měla důvěru. Nikdy bych nevěřila, že budu na pobyt na klinice a celkově celou operační zkušenost vzpomínat s láskou. Jsem teď 3 týdny po operaci. Cítím se velmi dobře; ani jeden den jsem neměla nějaké obrovské bolesti, kvůli kterým by mi bylo do breku. S výsledkem jsem naprosto spokojená, má prsa jsou teď nejoblíbenější částí mého těla. Pana Dr. Križka tedy můžu jen doporučit a pokud v budoucnu ještě budu plánovat nějaké další kosmetické vylepšení, určitě se na nikoho jiného obracet nebudu.

Therese

Augmentace s modelací a velká spokojenost

Altre recenzioni
FeedBack

  Feedback

  Come Ti piace il sito web?


  Grazie per la collaborazione.
  myMedical Prague

  Chiudi